A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Myanmar - Diskuze

Původní dotaz

BARMSKÉ DNY aneb MYANMA 2010 - MANDALAJ

30.11.-0001 00:00:00 | ajaworld
ajaworld
Zeleninový trh se mi moc líbí a klidně bych tam spoustu věcí ochutnala , včetně cvrčků :-D Na chvilku sem sice padla do mdlob , když jsem zjistila to kvantum much na krásných ;-) detailních fotkách :-D :-D a hmatatelně jsem cítila tu shnilou rybí pastu :-D :-D :-D :-D
Mniška v Mandalaji na ulici mi připomíná mníšku z filmu Anna a král :-D :-D :-D Krásné fotky a nádherné pokoukání :-D :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katekat 13.04.2011 23:56

Nádhera, tam musím! 8-O :-P

Dasuch 09.12.2010 22:18

opravdu země nezkažená turisty 8-O
krásně popsané, díky za možnost prohlédnout si tuto zem aspoň na fotkách. :-P ;-)

ajaworld 05.12.2010 17:38

Díky, ta země opravdu úchvatná je. A všichni tam spěchejte - dokud je uzavřená před světem. Dlouho to asi nevydrží...
Vlastně spěchejme...:-D

Aja52 05.12.2010 15:33

Ájo hlásím se, hlásím :-P ;-) Jsem naprosto okouzlena, nenalézám slov a stále dokola si průběžně prohlížím úchvatné fotky :-) Díky za to! :-)

ajaworld 05.12.2010 10:37

Děkuji :-)
Pokud by chtěl někdo do Myanmy na výlet, napište. NO PROBLEM, vezmu Vás :-)

drakous03 04.12.2010 16:42

Tak :-)) a našla jsem druhou cestovatelku Barmou.A jako u Mili píšu :úžasné krásné okouzlující. Jste úžasné cestovatelky

• Anonym (1)
onika 04.12.2010 16:34

Zeleninový trh se mi moc líbí a klidně bych tam spoustu věcí ochutnala , včetně cvrčků :-D Na chvilku sem sice padla do mdlob , když jsem zjistila to kvantum much na krásných ;-) detailních fotkách :-D :-D a hmatatelně jsem cítila tu shnilou rybí pastu :-D :-D :-D :-D
Mniška v Mandalaji na ulici mi připomíná mníšku z filmu Anna a král :-D :-D :-D Krásné fotky a nádherné pokoukání :-D :-D

Zpět na všechny diskuze