A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Myanmar - Diskuze

Původní dotaz

Myanmar (Barma) 2010 - 2. část

30.11.-0001 00:00:00 | Milena
Milena
Opět jsem vše četla jedním dechem!Máš dar,podělit se o zážitky a tvoje psaní je bezkonkurenčně nejlepší!Nic,co se najde v průvodci ale vlastní dojmy a pocity dělají tvoje cestopisy poutavým čtením a za to vše moc děkuji ;-) ;-)
Určitě se ještě několikrát vrátím :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.11.2014 18:03 89.248.248.***

Ahoj Mili, díky za velmi užitečný cestopis. Je to pro mě mustr na cestu :-D Odlétám 9.prosince 2014 a ráda bych se zeptala na konkrétnější informace. Můžete mi, prosím, co nejdřív napsat na Pavliska.Z@seznam.cz ? Díky moc, zdraví Pája *:-)

Neregistrovaný uživatel
04.01.2014 01:56 89.176.3.***

Nemohla jsem se odtrhnout .... Nadhera... Je to to nejlepší co jsem o Barmě na internetu doposud našla.
Renata

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
amirah 19.02.2011 16:58

Asi se budu opakovat, ale je to prostě nááádhera. Těch zážitků co sis sebou dovezla 8-O .... Myslím, že je budeš ještě dlouho vstřebávat ;-) . Krásný povídání, který mě rozesmálo i vedralo slzičky do očí. Přeji Ti ještě spoustu takovýchto krásných cest za poznáním. Já díky tobě prožila krásný odpoledne ;-) .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milena 13.02.2011 11:03

díky ;-) já jsem ráda,že si uděláte čas a ž e je to i lidem,kteří v Barmě nebyli srozumitzelné :-)

• Anonym (1)
pepik piras 08.02.2011 13:21

;-) nevím co říci,nádherný,mám radost když se někomu něco povede a teď mám velkou radost.Jen tak dál a budu se těšit na další povídání ;-)

• Anonym (14)
menima 19.01.2011 14:11

Opět jsem vše četla jedním dechem!Máš dar,podělit se o zážitky a tvoje psaní je bezkonkurenčně nejlepší!Nic,co se najde v průvodci ale vlastní dojmy a pocity dělají tvoje cestopisy poutavým čtením a za to vše moc děkuji ;-) ;-)
Určitě se ještě několikrát vrátím :-D

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze