A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Myanmar - Diskuze

Původní dotaz

Myanmar (Barma) 2010

30.11.-0001 00:00:00 | Milena
Milena
Bezva fotky. Ty jsi dobrodruh. :-) :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milena 11.06.2011 21:16
Re:  

certovknaz....díky strýcu ;-)máš ve všem co jsi napsal pravdu. lidská práva v Barmě nemají pražádnou váhu ,vojenská junta nezahálí :-( a ano lidé jsou tam neskuteční a proto se tam taky na podzim vracím...JO !!!! NEJLÉPE VYNALOŽENÉ PENÍZE JSOU ZA CESTOVÁNÍ....nelze než souhlasit ;-)

certovknaz 11.06.2011 12:43
Re:  

Milenka,tak to su ake fotecky???Hlboka poklona pani cestovatelka.Muselo to byt carovne!!Taka akcia by sa mi urcite pacila.Ale vravi sa,ze v Barme su velmi potlacane ludske prava....Ludia musia byt velmi priatelski...take nieco ma velmi laka.Pokracuj dalej v badani.,koli tomuto sa oplati zit!!

Milena 07.04.2011 19:40

moc a moc děkuji všem za návštěvu a hezké komentáře ;-)
budu se snažit vás nezklamat ani mou další cestou doi Barmy - letos na podzim s přídavkem moře a Mrauk-U .

onika 06.04.2011 18:37

Sice mi to trvalo ale dodívala jsem se do poslední fotky :-D a jsem hóóódně v šoku ;-) Smekám před odvahou vypravit se na takovou cestu , smekám za nádherné fotky, které budu mít ještě dlouho před očima ( Nejdřív jsem obdivovala nádherné pagody , nádherné scenérie - mnich čekající na západ slunce , tváře obyčejných lidí stokrát jinak, chudoba a přitom úžasná pozitivní energie v očích těch lidiček .....a takto bych mohla brát fotku vedle fotky :-D :-D ...prostě parááááda :-D :-D )A to jste stihly ještě darovat léky a peníze ....klobouk dolů :-D :-D Moc ráda jsem se podívala na Tvé fotky, byl to úžasný zážitek :-D :-D :-D Tolik jsem toho chtěla říct a neřekla jsem dohromady nic :-D ale nějak nemám slov :-D :-D :-D

kangasero 13.02.2011 08:50

Tedy to je síla ;-) krásné,sem se několikrát musím vrátit,abych si to všechno vychutnal :-)

Aja52 05.02.2011 22:43

Nádherné fotky :-) Nejvíce mám ráda fotky a tváře lidiček, dětí, prostě úžasné! :-)

Milena 19.01.2011 17:57

dííííky za komentáře a návštěvu a přijďte zase ;-)

menima 19.01.2011 14:16

Tak už jsem tu zas :-)
Krásně fotíš,máš úžasné cestopisy,tak ještě jednou,díky za nahlédnutí :-)

jimr 12.01.2011 13:59

Ježiš to je nááádhera! Tiše závidím Tvé zajímavé zážitky - to Ti nikdo nevezme. ;-)

vlíčátko 03.01.2011 21:59

Komečně jsem měla čas a prohlédla si fotky a nelituju, že jsem si počkala,.... stálo to za to! Samozřejmě jsou nádherné, i když z některých až naskakuje husí kůže, to chce asi čas, než člověk dokáže vstřebat takovou spoustu silných zážitků! Nazývat Tě dobrodruhem je slabý výraz,....co takhle kamikadze?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze