A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Myanmar - Diskuze

Původní dotaz

Myanmar (Barma) bez cestovky

29.05.2011 12:31:40 | Milena
Milena
O Myanmaru (Barmě) je informací pomálu. Zakládám toto téma, protože jsem v roce 2010 Myanmar navštívila a sama dobře vím,jak jsem sháněla jakoukoliv informaci před cestou. Do Myanmaru můžete cestovat jak s Ck - není to nejlevnější a nebo sami, takzvaně na vlastní pěst - o dost levnější varianta , než s Ck.
Na začátek je třeba říct, že budete potřebovat vstupní vízum do země o které se musí zažádat pro nás buď v Berlíně na velvyslanectví Myanmaru a nebo v Bangkoku.
Velmi dobře poslouží k orientaci v zemi knižní průvodce z edice Lonely Planet - dá se shnat i v češtině - je z roku 2005 (vydavatelství Svojtka, ale informace jsou dostačující . Jen k uvedným cenám si musíte 1-2 USD přidat.
Tak pište své zkušenosti z této úžasné země , pomůžete cestovatelům,kteří se do Barmy chystají poprvé.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.03.2016 14:51 46.135.250.***
Re: Myanmar (Barma) bez cestovky  

Já se právě vrátila z Barmy a bomba. Jsem úplně nadšená, dokonce i v porovnání s následnými 14 dny v Thajsku. Jediné, co mě teda štvalo, že se na každém cm rýžovalo na turistech. Ceny šílené, Barma už rozhodně není levnou zemí. Více na mém blogu: http://prostenacestach.blogspot.cz/search/label/Barma

Jo a to the best je Inle Lake. Jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě.

• Anonym (1)
Šárka
22.01.2015 10:41 88.73.247.***

Ahoj, hledáme spolucestovatele do Barmy.
Jsme celkem tři. Našli jsme se přes portál a skvěle si rozumíme, hledáme čtvrtého dobrodruha na stejné notě :)
Barma na cca. měsíc.
Levné cestování, ubytování guest housy, cestování autobusem, jídlo na místní poměry :)
Chceme navštívit jak klasiku, tak i menší horské vesničky, poznat barmskou kulturu a zvyky a hlavně si to užít.
Neřešíme, zda stihneme všechno, ale prostě na pohodu.
Ozvěte se na sarka.vac@seznam.cz
Díky a pěkný den

Neregistrovaný uživatel
22.10.2013 14:06 92.52.48.***

formular na vizum najdeš tu - da sa to vybavit potom aj postou, netreba do Berlina
http://www.botschaft-myanmar.de/resources/Tourist+Visa+20120627.pdf

Big BOSS
21.10.2013 14:46 62.168.16.***

No jasně, máš pravdu, mělo to být samozřejmě 2014.... :-( tak nic, ale kdyby někdo v tu dobu jel ... ? (((clap)))

Tina21 17.09.2013 10:55

trošku zmätok v datumoch...

Big BOSS
12.09.2013 10:26 62.168.16.***

Chystáme se taky na konci ledna 2013 do zhruba půle února 2013. Ještě nevíme, jestli přímo,letenky od Korejců přes Soul za 19.300,- a pro víza do Berlína nebo tradičně přes Bangkok ... měli bychom jet 3, když tak písni na: bigbos.pc@gmail.com třeba se tam potkáme nebo poradíme získané informace.
AHOJ

Bear
07.06.2012 16:23 46.47.136.***

Budu pristi rok behem unora - brezna v Thajsku a uvazuju, ze bych na par dnu do Myanmaru zajel. Milena pise, ze je mozno vyridit vizum v Bangkoku a me by zajimalo, jestli to udelaji na pockani a na kolik to v TH prijde. Dale by me zajimalo, jakou menu si sebou vzit - jestli USD, jako napr. do Kambodze nebo menit az na miste, jako v TH. Taky nevim, jake jsou moznosti ubytovani, asi to tam urcite nebude tak caste, jako v TH.
Tak diky za kazde info ;-)

Milena 29.05.2011 13:31
Myanmar (Barma) bez cestovky  

O Myanmaru (Barmě) je informací pomálu. Zakládám toto téma, protože jsem v roce 2010 Myanmar navštívila a sama dobře vím,jak jsem sháněla jakoukoliv informaci před cestou. Do Myanmaru můžete cestovat jak s Ck - není to nejlevnější a nebo sami, takzvaně na vlastní pěst - o dost levnější varianta , než s Ck.
Na začátek je třeba říct, že budete potřebovat vstupní vízum do země o které se musí zažádat pro nás buď v Berlíně na velvyslanectví Myanmaru a nebo v Bangkoku.
Velmi dobře poslouží k orientaci v zemi knižní průvodce z edice Lonely Planet - dá se shnat i v češtině - je z roku 2005 (vydavatelství Svojtka, ale informace jsou dostačující . Jen k uvedným cenám si musíte 1-2 USD přidat.
Tak pište své zkušenosti z této úžasné země , pomůžete cestovatelům,kteří se do Barmy chystají poprvé.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu